Dermalux LED fototeraapia

Dermalux LED fototeraapia on mitteinvasiivne hooldus, kus kasutatakse loomuliku valguse jõudu naha taaselustamiseks ja noorendamiseks. Valguse mõjul tõuseb naharakkude energia tase ja taastootmine, mille tulemusena muutub nahk koheselt elujõulisemaks ja tervemaks.
Valgusel on palju positiivseid omadusi meie kehale: tõstab D-vitamiini taset, mõjub meeleolule hästi ning paneb meie naha särama!

Fototeraapiaga puutume kokku igapäevaselt kogu aeg ning see toimib põhimõttel, et meie rakud absorbeerivad valgust ja kasutavad seda kütusena loomulikul viisil naha uuenemise ja paranemise protsessides. Erinevad lainepikkused stimuleerivad nahas erinevaid toimeid. Nagu me teame on UV-kiirgus nahale kahjulik, kuid kontrollitud punane, sinine ja ligi infrapuna valguskiirgused on kliiniselt tõestatud oma kasulike omaduste poolest.

Punane valgus
 - Ergutab kollageeni ja elastiini tootmist
- Vähendab ja silendab kortse
- Tõstab nahas niiskustaset
- Ühtlustab naha värvi ja tekstuuri
- Taastab naha sära

Sinine valgus
- Antibakteriaalne toime
- Tasakaalustab rasueritust
- Vähendab naha ebapuhtuseid
- Taandab põletikulisi protsesse
- Rahustab problemaalset nahka

Ligi infrapuna valgus
- Noorendab ja uuendab nahka
- Rahustab punetus- ja ärritusnähte
- Vähendab pigmendilaike
- Muudab naha tugevamaks ja tervemaks
- Ideaalne ülitundlikule nahale

Kasutades uusimat LED tehnoloogiat, tagab Dermalux aparaat suunatud valguse poolt optimaalse intensiivsusega nahas ohutult maksimaalsed tulemused. Dermalux fototeraapia ei tekita kuumust ega kahjusta mingil viisil nahka. Hooldust võib teostada aastaringselt ning sellel puuduvad negatiivsed kõrvalmõjud.
Dermalux hooldus mõjub ka meeleolule väga postiivselt, kuna valguse toimel tõuseb serotiini (hea tuju hormoon) tase ning peale protseduuri on tunda suuremat energiat.

Individuaalne hooldus 40€/35min
Hoolduskuur 6x 210€

Ühe LED sessiooni kestvus on 20 minutit ning ilma kõrvalmõjudeta on tulemus nähtav kohe peale hooldust ning positiived toimed mõjuvad nahas jätkuvalt edasi.
Enne sessiooni teostatakse nahale põhjalik pinnapuhastus, seejärel toimub naha visuaalne analüüs, et valida sobiv programm. Viimasena kantakse nahatüübile vastav näokreem ja vajadusel spf kaitsekreem. 

Kombineerituna hoolduse lisana
15€/10min
25€/20min

Dermalux fototeraapiat võib kombineerida ka regulaarse hooldusega, et võimendada hoolduse tulemust ja kiirendada naha paranemist.