DMK ensüümhooldused

DMK (Dannè Montaque-King) kontseptsioon tugineb uskumusele, et enamiku nahahaiguste tekkepõhjused on naha seesmise tasakaalutuse tagajärg. Rakendades biokeemia põhimõtteid on DMK välja töötanud valiku hoolduseid ja tooteid, mis on loodud nahka noorendama ja tervendama.
Nahk reageerib toodetele ja hooldustele koheselt kuna koostisained on viidud sarnaseks keha oma keemiaga –  keha tunneb toote ära ja võtab selle omaks. Sellise sünergia toimel algab naha tervenemine ja noorenemine.
DMK kontseptsioon EEMALDA-TAASTA-KAITSE-SÄILITA eesmärgiks on sobitada inimese oma biokeemia sobiva nahahooldusega. DMK nahahooldusprogramm koosneb taimedel baseeruvatest parameditsiinilistest toodetest. 

R Remove - Eemalda 

Surnud rakkude ladestumine naha pinnale tekitab pindmiseid kortse, aknet, hüperpigmentatsiooni, päikesekahjustusi, naha vananemist, pinnakuivust nahal. Tulemusliku naharavi aluseks on surnud rakukihi eemaldamine, mille järgselt paraneb mõjuainete imendumine ning toime. Eemaldades naha pinnalt surnud rakud elustame me ühtlasi naha oma funktsioone. Naha uuenemine tasakaalustub ja uued sündinud rakud püsivad kauem elujõuliste ja tervetena. DMK kontseptsiooni järgi eemaldatakse surnud naharakud naha pinnalt vastavalt vajadusele ensüümide abil ja/või naha pinna pH muutmisega.  

 Terapeudi poolt valitud õige koorimisviis valik tagab terve naha, mis on valmis vastu võtma tõhusaid mõjuiaineid. Saavutatud tulemused säilitatakse korrapärase koduhooldusega ja vajadusel erihooldustega salongis.

R Rebuild – Taasta

Nahk muudetakse tugevamaks, et uued rakud säiliksid kauem tervete ja elujõulistena. DMK – kontseptsioonis on võtmepositsioon naha uuenemisel. Naha uuenemisprotsesse  on vaja toetada ja vajadusel taastada. Et naha toimingud  ja vastupanuvõime toimiks, vajab nahk toetust ja abi. Organite vananemine, UV-kiirgus, keskkonna saasted ja ebatervislik toit on vaid mõned näited teguritest, mida on väga raske täielikult vältida. Need avaldavad mõju meie organitele ning seega ka naha normaalsetele toimingutele.

P Protect – Kaitse

Nahka kaitstakse vabade hapnikuradikaalide, päikese ja teiste väliste tegurite kahjulike toimete eest. Naha normaalset tegevust ohustavaid tegureid on mitmeid: liigne UV-kiirgus (kiirguse tase on muutunud üha ohtlikumaks), õhusaasted, arvuti monitori kiirgus, pidevast kiirustamisest tulenev stress, mittetervislikud ja ebaregulaarsed söömis-harjumused, võõrad ained toidus, piisava liikumise puudumine jne. Viimase saja aasta jooksul on inimese organism kohanenud tohutul hulgal uute väljakutsetega. Nimetatud stresside poolt põhjustatud sümptomid on nähtavad selgelt keha suurimas elundis – nahas. Kuna muutused nahas võivad olla vägagi ebameeldivad, esteetiliselt häirivad ja isegi ohtlikud, on põhjust pöörata tähelepanu sellele, kuidas me oma nahka kaitseme. Kaitsmisel on esmatähtis tagada naha tasakaalustatud tegevus. Terve nahk on vastupanuvõimeline ja suudab ise end kaitsta paljude tülikate ärritajate eest. Nii sisemiselt kui väliselt omavad suurt tähtsust ka antioksüdandid. Peaaegu kõigil DMK toodetel on koostises antioksüdandid (C- ja E-vitamiinid, beetakarotiin, betaglucan, pycnogenol). Naha “kaitseriidena” kasutatakse igapäevaselt lisaks hooldustoodetele mitmekülgselt nahka kaitsvat Transdermal Sunblock’i.

M Maintain – Säilita

Professionaalseid hooldusi täiendab igapäevane kodune nahahooldus. DMK kontseptsioon kindlustab, et pole katteta lubadusi, vaid tulemused on tõelised ja neid on võimalik ka säilitada. Saavutatud tulemused on silmnähtavad ja nende säilitamine nõuab järjekindlust. Me ei suuda  kahjuks vältida kõiki väliste või sisemiste nahka kahjustavate rünnakute hulka, kaasaarvatud ka bioloogilist vananemist.  Seetõttu on tähtis, et naha eest hoolitsemine oleks igapäevane harjumus.  Ainult sellisel juhul on nahal eeldused püsida terve ja kaunina.

Koduhooldus toetab kabinetis tehtavaid ravisid – seega kodutooted valitakse alati individuaalselt vastavalt kliendi naha hetkevajadustele. Ainult selline koostöö tagab soovitud tulemuste saavutamise. Terve naha säilitamise juurde kuuluvad ka DMK terapeudi poolt tehtavad hooldused. Hooldused sooritatakse alati silmas pidades naha hetkeseisundit ja algselt loodud eesmärke. Ravi või hoolduste sisu võib vahelduda järjestikustel kabinetihooldustel. Ka hoolduste vaheline aeg vaheldub sageli vastavalt kliendile.Põletikukolletega naha puhastamine 95€/105min
Naha puhastamine toimub tänu nahka soojendava DMK happekoorija pseudosoojusele: tugevdab perifeerset vereringet, kudede varustamist hapniku ja toitainetega, tekitab pseudosoojuse tunde, naha värske verega varustamist ning lümfisõlmedes ummistuste, põletike ja mistahes nakkuste kõrvaldamist, pärsib melaniini teket. Väga tugeva antibakteriaalse ja nahka taastava toimega toode. Ensüümmask normaliseerib naha ainevahetusprotsesse, puhastab naharakud jääkainetest ja toksiinidest, varustab nahka hapnikuga.

Atraumaatiline sügavpuhastus 95€/105min
Hoolduse eesmärgiks on surnud naharakkude eemaldamine ja pooride sügavpuhastamine. Naha ainevahetuse normaliseerimine, puhastamine lagunemise jääkidest ja toksiinidest ning rikastamine hapnikuga.
Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele, k.a. tundlik nahk.
Vajadusel lisandub mehhaaniline puhastus Sebum Soak poore lahustava vahendiga 25€/20min.

Bihaku - särava jume hooldus 95€/105min
Naha vananemise, stressi ja keskkonnategurite vähendamiseks mõeldud hooldus.
DMK Bihaku on nahka helendav protseduur, mis aitab vähendada tuhmi jumet ning on mõeldud naha täiendavaks niisutamiseks ja ühtlustamiseks. Kõigepealt lükatakse pigment epidermise ülemistesse kihtidesse ning seeläbi toimub pigmentrakkude kiirem eemaldumine. Teiseks aitavad toodete koostises olevad inhibiitorid pidurdada melaniini tootmist ja uue pigmendi moodustumist. Kolmandaks eemaldatakse naha pinnalt surnud keratinotsüüdid, mille tulemusel kiireneb uute rakkude tootmine.

Hüdrodermaaž - akne järgne nahapinna ja funktsioonide taastamine 120€/115min
Hüdrodermaaž on täiustatud akne hooldusprogramm, mille eesmärgiks on kiirendada naharakkudel aknest taastumist. 
Hoolduses kasutatav ensüümkoorija lagundab surnud naharakkude jääke. Need on nahale kahjulikud kuna ummistavad rasunäärmeid ja blokeerivad kavanääpsude väljapääsu. Seejärel toimivad AHA happed epidermisele. Happe koostisosad tõmbavad vee nahapinnale ning vesi omakorda toob nahapinnale ained, mis ummistavad poore. AHA happed takistavad bakterite tungimist rasunäärmetesse ja karvanääpsudesse ning aitavad taastada naha niiskussisaldust.
 Ensüümmask alustab tööd nahafunktsioonide taastamisega. Naha normaalsete funktsioonide tagamine on võti naha seisundi uuendamiseks. Eemaldab nahalt oksüdeerunud ühendid ja vabad radikaalid. Maskist tekkinud plasmaatiline efekt kiirendab hapnikuprotsesse, rakkude ainevahetust ja immuunsüsteemi funktsioone.

Alkaline leeliseline koorimine 120€/115min
Alkaline koorimine kutsub esile surnud naharakkude pehmenemist ja lahustumist (samal ajal kui hape soodustab surnud naharakkude tahkumist). Leeliselahusel on eriline koostis, mis stimuleerib naha puhastamist pH 12 taseme juures. Antud protsess seisneb naharakkude pehmendamises ja koorumises. Selline protsess aitab võidelda hüperkeratoosi, hirsutismi (liigse karvakasu), akne, hüperpigmentatsiooni, armide, ealiste muutustega, follikuliidi ja sissekasvanud karvadega. Samuti on kindlaks tehtud, et leeliseline toime pigmendilaikudele on kiirem kui hapetel.
Oluline on arvestada, et peale leeliselist koorimist võib nahk olla turses, punetav ning ketendav. 
Taastumisperioodil tuleb kliendil kodus kasutada DMK Beta Gel seerumit ja Seba-E õli või Contraderm kreemi. Taastumine kestab kuni 2 nädalat.

Täiuslik komplekshooldus 120€/115min
Maksimaalne niisutus, vereringe parandamine ja lihasstimulatsioon. 
AHA-hapetel on stimuleeriv efekt rakkudele ja ainevahetusprotsessidele, niisutab nahka, on valgendava ja oksüdeerumisvastase efektiga, tõstab epidermise niiskusetaset, stimuleerib kollageeni ja glükoosaminoglükaanide sünteesi nahas, võimaldab ensüümide sügavamale tungimist nahka. Ensüümmaskid #1, #2, #3 normaliseerivad naha ainevahetust, puhastavad nahka jääkainetest ja toksiinidest, rikastavad nahka hapnikuga, parandavad verevarustust ja lümfiringet, aitavad kaasa lihastimulatsioonile ja veresoonte seinte tugevdamisele.
Soovitatav küpsemale nahale, et aidata saada värsket, nooruslikku jumet ja suurendada naha elastsust.