Ensüümhooldused

DMK ensüümmaski hooldus 110€/90min 

Suurepärane hooldus neile, kes soovivad tutvust teha DMK erilise ensüümmaskiga. Ensüümhooldus eemaldab õrnalt surnud naharakud ja vähendab naha pindmist kuivust, varustab nahka hapnikuga ja parandab naha funktsioneerimisvõimet. Tulemuseks on säravam, puhtam ja nooruslikum nahk.


DMK Signatuur ensüümhooldus 125€/100min

DMK Signatuur ensüümhooldus on individuaalselt iga kliendi naha seisukorrast lähtuvalt kohandatud ettevalmistava koorimisega naha funktsioneerimisvõimet parandav ensüümmaskiga hooldus. Naha pindmise kihi koorimise eesmärk on lahustada surnud rakud ja jääkained, mille tagajärel taastub naharakkudele eluks ja taastumiseks vajalik toitainete ja hapnikuga varustamine. Ensüümteraapia stimuleerib kollageeni tootmist ja taastab naha struktuurse terviklikkuse, sobides samal ajal mitmesuguste naha seisundite puhul nagu kortsud ja elastuse vähenemine, akne, rosaatsea ja pigmentatsioon.


Pinguldav ja lihastoonust tõstev komplekshooldus 150€/110min

Maksimaalne niisutus, vereringe parandamine ja lihasstimulatsioon.
AHA-hapetel on stimuleeriv efekt rakkudele ja ainevahetusprotsessidele ning on helendava ja oksüdeerumisvastase efektiga. Happed tõstavad epidermise niiskusetaset, stimuleerivad kollageeni ja glükoosaminoglükaanide sünteesi nahas, võimaldavad ensüümidel sügavamale nahka imenduda. Ensüümmaskid #1, #2, #3 normaliseerivad naha ainevahetust ning puhastavad nahka jääkainetest ja toksiinidest. Rikastavad nahka hapnikuga, parandavad verevarustust ja lümfiringet, aitavad kaasa lihastimulatsioonile ja veresoonte seinte tugevdamisele.
Soovitatav küpsemale nahale, et aidata saada värsket, nooruslikku jumet ja suurendada naha elastsust.


Hüdrodermaaž akne naha ensüümhooldus 150€/110min

Hüdrodermaaž on täiustatud akne hooldusprogramm, mille eesmärgiks on kiirendada naharakkudel aknest taastumist.
Hoolduses kasutatav ensüümkoorija lagundab surnud naharakkude jääke kuna need on nahale kahjulikud kuna ummistavad rasunäärmeid ja blokeerivad kavanääpsude väljapääsu. Seejärel toimivad AHA happed epidermisele. Happe koostisosad tõmbavad vee nahapinnale ning vesi omakorda toob nahapinnale ained, mis ummistavad poore. AHA happed takistavad bakterite tungimist rasunäärmetesse ja karvanääpsudesse ning aitavad taastada naha niiskussisaldust. Ensüümmask alustab tööd nahafunktsioonide taastamisega. Naha normaalsete funktsioonide tagamine on võti naha seisundi uuendamiseks. Eemaldab nahalt oksüdeerunud ühendid ja vabad radikaalid. Maskist tekkinud plasmaatiline efekt kiirendab hapnikuprotsesse, rakkude ainevahetust ja immuunsüsteemi funktsioone.


DMK (Dannè Montaque-King)
kontseptsioon tugineb uskumusele, et enamiku nahahaiguste tekkepõhjused on naha seesmise tasakaalutuse tagajärg. Rakendades biokeemia põhimõtteid on DMK välja töötanud valiku hoolduseid ja tooteid, mis on loodud nahka noorendama ja tervendama.

Nahk reageerib toodetele ja hooldustele koheselt kuna koostisained on viidud sarnaseks keha oma keemiaga –  keha tunneb toote ära ja võtab selle omaks. Sellise sünergia toimel algab naha tervenemine ja noorenemine.
DMK kontseptsioon
EEMALDA-TAASTA-KAITSE-SÄILITA eesmärgiks on sobitada inimese oma biokeemia sobiva nahahooldusega. DMK nahahooldusprogramm koosneb taimedel baseeruvatest parameditsiinilistest toodetest. 

R Remove - Eemalda 

Surnud rakkude ladestumine naha pinnale tekitab pindmiseid kortse, aknet, hüperpigmentatsiooni, päikesekahjustusi, naha vananemist, pinnakuivust nahal. Tulemusliku naharavi aluseks on surnud rakukihi eemaldamine, mille järgselt paraneb mõjuainete imendumine ning toime. Eemaldades naha pinnalt surnud rakud elustame me ühtlasi naha oma funktsioone. Naha uuenemine tasakaalustub ja uued sündinud rakud püsivad kauem elujõuliste ja tervetena. DMK kontseptsiooni järgi eemaldatakse surnud naharakud naha pinnalt vastavalt vajadusele ensüümide abil ja/või naha pinna pH muutmisega.   

Terapeudi poolt valitud õige koorimisviis valik tagab terve naha, mis on valmis vastu võtma tõhusaid mõjuaineid. Saavutatud tulemused säilitatakse korrapärase koduhooldusega ja vajadusel erihooldustega salongis.


R Rebuild – Taasta

Nahk muudetakse tugevamaks, et uued rakud säiliksid kauem tervete ja elujõulistena. DMK – kontseptsioonis on võtmepositsioon naha uuenemisel. Naha uuenemisprotsesse on vaja toetada ja vajadusel taastada. Et naha toimingud ja vastupanuvõime toimiks, vajab nahk toetust ja abi. Organite vananemine, UV-kiirgus, keskkonna saasted ja ebatervislik toit on vaid mõned näited teguritest, mida on väga raske täielikult vältida. Need avaldavad mõju meie organitele ning seega ka naha normaalsetele toimingutele.


P Protect – Kaitse

Nahka kaitstakse vabade hapnikuradikaalide, päikese ja teiste väliste tegurite kahjulike toimete eest. Naha normaalset tegevust ohustavaid tegureid on mitmeid: liigne UV-kiirgus (kiirguse tase on muutunud üha ohtlikumaks), õhusaasted, arvuti monitori kiirgus, pidevast kiirustamisest tulenev stress, mittetervislikud ja ebaregulaarsed söömis-harjumused, võõrad ained toidus, piisava liikumise puudumine jne. Viimase saja aasta jooksul on inimese organism kohanenud tohutul hulgal uute väljakutsetega. Nimetatud stresside poolt põhjustatud sümptomid on nähtavad selgelt keha suurimas elundis – nahas. Kuna muutused nahas võivad olla vägagi ebameeldivad, esteetiliselt häirivad ja isegi ohtlikud, on põhjust pöörata tähelepanu sellele, kuidas me oma nahka kaitseme. Kaitsmisel on esmatähtis tagada naha tasakaalustatud tegevus. Terve nahk on vastupanuvõimeline ja suudab ise end kaitsta paljude tülikate ärritajate eest. Nii sisemiselt kui väliselt omavad suurt tähtsust ka antioksüdandid. Peaaegu kõigil DMK toodetel on koostises antioksüdandid (C- ja E-vitamiinid, beetakarotiin, betaglucan, pycnogenol). Naha “kaitseriidena” kasutatakse igapäevaselt lisaks hooldustoodetele mitmekülgselt nahka kaitsvat Transdermal Sunblock’i.


M Maintain – Säilita

Professionaalseid hooldusi täiendab igapäevane kodune nahahooldus. DMK kontseptsioon kindlustab, et pole katteta lubadusi, vaid tulemused on tõelised ja neid on võimalik ka säilitada. Saavutatud tulemused on silmnähtavad ja nende säilitamine nõuab järjekindlust. Me ei suuda kahjuks vältida kõiki väliste või sisemiste nahka kahjustavate rünnakute hulka, kaasaarvatud ka bioloogilist vananemist. Seetõttu on tähtis, et naha eest hoolitsemine oleks igapäevane harjumus.  Ainult sellisel juhul on nahal eeldused püsida terve ja kaunina.

Koduhooldus toetab kabinetis tehtavaid ravisid – seega kodutooted valitakse alati individuaalselt vastavalt kliendi naha hetkevajadustele. Ainult selline koostöö tagab soovitud tulemuste saavutamise. Terve naha säilitamise juurde kuuluvad ka DMK terapeudi poolt tehtavad hooldused. Hooldused sooritatakse alati silmas pidades naha hetkeseisundit ja algselt loodud eesmärke. Ravi või hoolduste sisu võib vahelduda järjestikustel kabinetihooldustel. Ka hoolduste vaheline aeg vaheldub sageli vastavalt kliendile.