Dermatokosmeetilised näohooldused

Dermaplan signatuurhooldus 80€/75min

Hoolitsus koostatakse igale kliendile individuaalselt peale põhjalikku naha analüüsi ja selles sisaldub:
- põhjalik naha eelpuhastus meigist, toodetest ja õhusaastest
- õrn pindmine sarvkesta koorimine ensüümide või hapetega
- manuaalne komedoonide puhastus või näomassaaž
- individuaalselt sobilik näomask koos dekoltee- ja õlavöötme massaažiga
- aktiivseerum ja kaitsekreem


Teismelise naha näopuhastus (kuni 18-eluaastat) 75€/90min

Sügavpuhastav näohooldus komedoonsele ja aknele kalduvale teismelisele nahale aitab vähendada liigset rasueritust ja nahapooride ummistumist ning samas tugevdada naha kaitsevõimet ja kiirendada paranemist:
- õrnade ensüümide või hapetega koorimine
- komedoonide pehmendamine ja lahustamine
- manuaalne pooride puhastus (vajadusel kasutatakse hoolduses lisaks ka darsonval kõrgsagedusvoolu tehnikat)
- nahka tasakaalustavate toimeainetega mask
- naha paranemist soodustavad seerumid ja hooldav kreemProfessionaalsed sarjad, millega teostame hoolduseid:


Dermaviduals korneoteraapia


Sarvkesta- ehk korneoteraapia tähelepanu keskmeks on naha sarvkiht, mida ekslikult peetakse passiivseks mehaaniliseks barjääriks ja "surnuks" kihiks. Kuid on kindlaks tehtud, et sarvkihil on väga oluline roll andes ainevahetusprotsesside käigus signaale epidermisele ja dermisele. 
KOKO Dermaviduals® (Saksamaa) ettevõtte lõi esimesena kosmeetiliste preparaatide sarja, mis süsteemselt kaitsevad ja tugevdavad naha sarvkesta. Korneoteraapia üheks tähtsaimaks ülesandeks on nahale pehmeks toimimiseks meetodite väljatöötamine, mis toetuks naha oma kaitsestruktuuride parandamisele ja selle loomuliku tervise taastumisele. Dermaviduals® kreemid on koostatud vastavalt DMS®-aluse (Derma Membrane Structure) põhimõtetele, mis sarnanevad naha loomuliku barjääri struktuuri ja koostisega. Lisaks kasutatakse toodetes efektiivseks nahka transportimiseks liposoomseid ja nanosoomseid aktiivaineid sisaldavaid preparaate võttes arvesse naha spetsiifilisi omadusi.


Environ - tunnustatud A-vitamiini nahahooldussari


Environ nahahooldus on esmaklassiline bränd, millel on kliiniliselt tõestatud tulemused.
Maailmakuulus ilukirurg ja dermatoloog dr Des Fernandes lõi tootevaliku, mis sisaldab unikaalset toimeainete kombinatsiooni, et kaitsta nahka keskkonnaagressorite eest ja võidelda vananemise märkidega. Environi eesmärk on edendada pikaajalist naha tervist, mitte pakkuda kiiret ja ajutist lahendust.
Kõik Environi näohoolitused ühendavad endas tõhusat nahahooldustehnoloogiat koos võimsate koostisainetega, et lahendada spetsiifilisi nahaprobleeme.DMK - parameditsiiniline nahahooldussüsteemDMK on ainulaadne parameditsiiniline nahahooldussari, mis põhineb USA teadlase Danné Montaque-Kingi üle viiekümneaastase erialase uurimistöö tulemusel. DMK nahahooldussüsteemis kasutatakse taimseid koostisosi, mis jäljendavad naha enda keemiat ja toetavad seeläbi naha loomulikke funktsioone.