Sarvkesta- ehk korneoteraapia

Tänapäeva elustiil ja kahjulikud keskkonna mõjud on toonud kaasa pidevalt kasvavate nahaprobleemide suurenemise, mis vajavad vastavalt naha individuaalsele seisundile professionaalset nõu ja lahendust.
Tänu kaasaegsetele bioloogiliselt aktiivsetele toimeainetele on kosmeetikatooted võimelised lahendama paljusid naha seisundeid - aeglustama naha vananemist, efektiivselt niisutama ja suurendama naha elastsust, vältima nahahaiguste arenemist ja korvama eluliselt tähtsate ainete puudujääki. Ent enamikes kosmeetilistes vahendites
sisalduvad lisaks kasulikele koostisosadele kahjuks ka nahale kahjulikud ained. Just need (koos kahjulike ökoloogiliste faktoritega) põhjustavad naha enneaegset vananemist, nahahaiguste, allergiliste reaktsioonide ja isegi täieliku talumatuse juhtumite sagenemist.


Sarvkesta teraapia tähelepanu keskmeks on naha sarvkiht, mida ekslikult peetakse passiivseks mehaaniliseks barjääriks ja "surnuks" kihiks. Kuid on kindlaks tehtud, et sarvkihil on väga oluline roll andes ainevahetusprotsesside käigus signaale epidermisele ja dermisele. 
KOKO Dermaviduals® (Saksamaa) ettevõtte lõi esimesena kosmeetiliste preparaatide sarja, mis süsteemselt kaitsevad ja tugevdavad naha sarvkesta. Korneoteraapia üheks tähtsaimaks ülesandeks on nahale pehmeks toimimiseks meetodite väljatöötamine, mis toetuks naha oma kaitsestruktuuride parandamisele ja selle loomuliku tervise taastumisele. Dermaviduals® kreemid on koostatud vastavalt DMS®-aluse (Derma Membrane Structure) põhimõtetele, mis sarnanevad naha loomuliku barjääri struktuuri ja koostisega. Lisaks kasutatakse toodetes efektiivseks nahka transportimiseks liposoomseid ja nanosoomseid aktiivaineid sisaldavaid preparaate võttes arvesse naha spetsiifilisi omadusi.

Dermaviduals personaalne näohooldus 60€/70min, 70€/80min, 80€/90min
Hoolitsus koostatakse igale kliendile individuaalselt peale põhjalikku naha analüüsi. Vastavalt vajadusele saab hooldust kombineerida LED valguse, mikrovoolu ja kõrgsagedusvoolu aparatuursete teraapiatega.