Teemant mikrodermabrasion

Ehk naha mikrolihvimine looduslike teemantidega, on kosmeetiliste iluhoolduste kaasaegne tehnoloogia, mis on täiuslikkuseni viidud näo mehaanilise piilingu protseduur.
Hoolduse käigus toimub naha koorimine, uute naharakkude tegevuse stimuleerimine ning kollageeni ja elastiini tekke stimuleerimine. Tulemusena kiireneb uute, tervete marrasknaha rakkude kasv ja nahk muutub märgatavalt pehmeks ja saab uue ning särava väljanägemise.
 
Mikrolihvimist on võimalik kombineerida ka erinevate erihooldustega ning seeläbi saavutada veelgi suuremat efektiivsust. Tavaliselt on peale hooldust tulemus kohe märgata, paranenud on naha tekstuur ja välimus. Protseduuri on võimalik teha ühekordselt, et värskendada ja uuendada nahka või teostada pikemaid hoolduskuure tugevama efekti saavutamiseks. Soovitud tulemuse saavutamiseks tuleb 14 päevase vahega teha vähemalt 3-6 protseduuri.

Mikrodermabrasioon on ohutu protseduur, mis ei põhjusta naha traumeerimist, veritsemist ega valu, kuigi võib tundliku naha puhul põhjustada teatud näo piirkondades vähest ebamugavustunnet ning protseduuri järel ka õhetuse või kerge päikesepõletuse tunnet. Kuna hooldusjärgne taastumisaeg on lühike ei sea mikrolihvimine piiranguid igapäevastele toimingutele - protseduuri järel on võimalik koheselt jätkata oma tegevusi.

Teemantlihvimise toime:
- puhastab, värskendab, pehmendab ja elustab nahka
- ergutab pindmist vereringet ja kiirendab naha uuenemist
- silub pindmisi kortse
- tasandab ja pehmendab akne-, raseduse- ja lõikusarmide armkudet
- puhastab nahka ummistunud pooridest, alandab põletikke
- pidurdab naha enneaegset vananemist

Vastunäidustused:
- raske rosaatsea või laiaulatuslik kuperoosa
- immuunpuudulikkus (luupus, HIV, aids)
- raskekujuline akne
- lahtised haavad

Peale protseduuri vältida päevitamist ja sauna 1 nädal

Individuaalne hooldus 80€/70min

Hoolduses sisaldub ensüümidega naha koorimine, teemantlihvimine, seerum, manuaalne lümfidrenaaž, näomask, silma-ja näokreem.
Hooldusega tuleb kaasa järelhooldukomplekt koduseks kasutamiseks.