Happekoorimised

Vita-C Micro Cool Peel 95€/60min

Environ Vita-C Micro Peel on ideaalne hooldus päikesekahjustustega, tuhmi ja pigmenteerunud naha välimuse parandamiseks.  Kontsentreeritud 20% C-vitamiiniga koorimine, mis segatakse kokku vahetult enne nahale pealekandmist, et tagada optimaalne värskus ja tõhusus. C-vitamiini aktiivne vorm askorbiinhape on tõestatud toimega, mis annab nähtavad tulemused ühtlase terve nahatooni ja tekstuuri saavutamiseks. 


Cool Peel 95€/75min

Piimhappel põhineva superpindmise happekoorimisega saame parandada erinevaid naha seisundeid nagu niiskuskadu, rasune ja akne nahk, ebaühtlane nahatoon, põletikud ja punetus.Environ ainulaadne Cool Peel happekoorimise tehnoloogia on mitteinvasiivne nahka uuendav hooldussüsteem, mis aitab naha välimust ohutult ja tõhusalt parandada. Cool Peel happehoolduses kasutatav piimhappe koorija uuendab nahka õrnalt tekitamata ebameeldivaid aistinguid ja kõrvalmõjusid.
Tulemuste parandamiseks ja pikemaajalisema tulemuse saavutamiseks kasutatakse kangas- või vetikamaski koos DF aparaadi tehnoloogiaga, et viia aktiivained sügavamale naha kihtidesse.BioRePeelCl3 115€/45min


BioRePeelCl3 on revolutsiooniline kahefaasiline meditsiiniline preparaat, mis pakub kolmekordset toimet: biostimulatsioon, taaselustamine ja koorimine. Koostisained on hoolikalt valitud, et tagada maksimaalne tõhusus ja ohutus.
BioRePeelCl3 uue põlvkonna keemiline koorimine on loodud selleks, et tõhusalt parandada nahatooni, vähendada pigmentatsiooni ja siluda väikeseid arme. Lisaks käivitab see nahas uuenemisprotsessid, pakkudes pikaajalist lifting-efekti.

BioRePeelCl3 on tõhus lahendus naha vananemise märkide vastu, pakkudes mitte ainult esteetilist ilu, vaid ka tervislikumat ja nooremat nahka.