Happehooldused

Mediderma keemilised koorimised

Keemilised koorimised on väga populaarsed kuna võimaldavad kiiresti ja efektiivselt lahendada väga erinevaid nahaprobleeme. Samas on happeprotseduurid ideaalseteks hooldusteks naha värskendamisel, elustamisel ja noorendamisel. Kõikide koorimiste põhitoime on naha uuendamine, niisutamine ja pinguldamine. Keemilisteks koorimisteks kasutatakse erinevaid happeid. Kõige levinumad on AHA-d ehk puuviljahapped (glükool-, piim-, mandli-ja püruuvhape). Rohkelt kasutatakse ka salitsüülhapet, resortsinooli, retinooli ja aselaiinhapet.
Peale protseduuri ei tohi nahka pesta 8 tunni jooksul. Soovituslik teostada 4-6 protseduuri 2 nädalase intervalliga. Pärast protseduuri muutub nahk kuivaks ja võimalik on kerge, paar päeva kestev ketendus.


Melases TRX peel 95€/45min
Kaasaegne kombineeritud keemiline koorimine naha uuendamiseks ja jume ühtlustamiseks. Sünergiliselt toimivad aktiivained stimuleerivad naha uuenemist ja tugevdavad nahka. Kasutatud hüdroksiidhapped vähendavad naha liigsarvestumist ja pindmist kuivust, muutes seega naha pinna siledamaks ning elujõulisemaks.
Traneksaamhape koostoimes retinoididega vähendab märgatavalt pigmentlaike, ühtlustab naha jumet ja vähendab punetust.

Sucses System peel 95€/45min
Fibroplaste noorendav hooldus, kus kasutatakse uudset toimeainet merevaikhapet. Protseduuri järgselt kiireneb naha uuenemine, ühtlustub jume, paraneb naha niiskussiduvusvõime ja elastsus.Environ Cool Peel happehooldused

Environ ainulaadne Cool Peel happekoorimise tehnoloogia on mitteinvasiivne nahka uuendav hooldussüsteem, et aidata ohutult ja tõhusalt parandada naha välimust. Cool Peel happehooldus koorib ja uuendab nahka õrnalt tekitamata ebameeldivaid aistinguid ja kõrvalmõjusid.
Tulemuste parandamiseks ja pikemaajalisema tulemuse saavutamiseks kasutatakse maski koos DF aparaadi tehnoloogiaga, et viia aktiivained sügavamale naha kihtidesse.

Cool Peel 95€/75min
Happehooldusega saame parandada erinevaid naha seisundeid nagu niiskuskadu, rasune ja akne nahk, ebaühtalne nahatoon, põletikud ja punetus.